Kathleen

19418.jpg

   Ze začátku jsem trochu váhala, zda tu mám uveřejnit jakékoli informace o mé osobě, ale jelikož jsem si uvědomila, že jsem to právě já, kdo tyto stránky vytváří, tak jsem veškeré pochybnosti okamžitě zavrhla a rozhodla se na sebe pár věcí přece jen, tak říkajíc, prásknout.

   Všichni v mé blískosti o mě vědí, že jsem milovník veškeré elektronické techniky, ale dokázala bych spočítat na jedné ruce počet lidiček, kteří ví o mé vášni k psaní fantasy povídek a četbě na téma zmiňované fantasy, scifi či hororu. Samozřejmě se mé oblibě těší i kvalitní filmy a seriály, které jsou stejně zaměřené. Těch není nikdy dost.

   V neposlední řadě miluji kresbu nebo malbu, ale v tomto směru je to se mnou poněkud obtížné. Přesto, že kresba je pro mě něco jako relaxace, tak se k ní nedostanu tak často, jak bych si byla přála. Mí blízcí mi to často vytýkají, ale na kresbu musím být dostatečně uvolněná a v té správné náladě, aby se mi danný výkres líbil a byl tedy podle mých představ. Navíc nedokážu nakreslit nic na něčí příkaz a zároveň očekávat, že to bude stát za to. V tom je právě ten největší problém. Těch správných chvilek a nálad je poněkud málo a já tak nemám dost příležitostí se v tomto oboru více realizovat.

   Vytvořením těchto stránek pevně doufám, že vše, co se zde rozhodnu zveřejnít, se bude líbit. Také věřím, že mě tento krok donutí najít si více času pro své zájmy a tím se v nich i zlepšit. Přeci jen, naděje umírá poslední....

   No, na začátek jsem na sebe prozradila víc než dost, tak teď už žádné zdržování. Dáme se do díla....


Kathleen